Závody

MKPC 2010-2019 rekapitulace


9. ročník

 2019 32 km FT Skadi Loppet 16.3.2019 Bodenmais
1. Mistr Pavel Procházka 98. 2:16:40.3
2. Vicemistr Pavel Vlk 106. 2:19:10.6
3. Medajlista Ladislav Vlk 130. 130. 2:33:35.1
4. Tomáš Navrátil Nováček roku 141. 2:43:32.6
5. Martin Vopěnka 142. 2:49:37.7
    24 km CT Skadi Loppet 17.3.2019 Bodenmais
1. Malý Mistr Jan Havelka 1:57:30
2. Malý vicemistr Jiří Hlaváček  2:33:27
    42 km CT Skadi Loppet 17.3.2019 Bodenmais
X. Pavel Procházka 137. 3:14:30.5
Results
Foto


8. ročník

 2018 42 km CT Skadi Loppet 16.3.2019 Bodenmais
1. Mistr Šimon Souček 2:58:23.8
2. Vicemistr Pavel Vlk 2:59:12.1
3. Medajlista Pavel Procházka 3:08:14.9
4. Martin Vopěnka 3:20:22.7
5. Radek Souček 3:21:13.4
6. Ladislav Vlk 3:21:43.7
7. Jan Havelka 3:50:05.5
pár fotek z povedeného víkendu
Results
Foto


7. ročník

 2017 FT 22 km Karlův běh 11.2.2017 Boží Dar
1. Mistr Pavel Vlk 106. 1:15:54
2. Vicemistr Ladislav Vlk  116. 1:17:09
3. Medajlista  Pavel Procházka  119. 1:17:34
4. Martin Vopěnka   148. 1:22:40
5. Jiří hlaváček  177.  1:29:26
    CT 45 km 12.2.2017 
1. Mistryně Pavlína Procházková  139. 3:50:51
X. Viktor Vlach  146. 4:01:24
WEB KPC
Results


6. ročník

 2016 42 km CT Skadi Loppet  20.3.2016 Bodenmais
1. Mistr Pavel Procházka 141. 2:46:19.1
2. Vicemistr Pavel Vlk 192. 3:01:02.1
3. Medajlista Ladislav Vlk 200. 3:05:31.3
4. Martin Vopěnka 229. 3:22:46.7
5. Jan Havelka 237. 3:26:51.8
6. Jiří Hlaváček 240. 3:28:46.2
7. Jan Marek DNF 3:36:24.8

WEB KPC
Results


5. ročník

 2015 45 km CT Jizerská 50 bez Jizerky a Olivetské hory
Pořadí   Příjmení Jméno           Ročník     Klub     Kategorie     v kategorii     Čas

  1. 396      PROCHÁZKA  Pavel   1990     Sk Praga         M40     233     2:36:38.4 Mistr
  2. 687      VLK  Pavel                 1970     KPC Praha       M50     202     2:51:26.8
  3. 970      PROCHÁZKA Pavel      1965     Ob Loko         M50     289     3:03:58.7
  4. 1195    VOPĚNKA    Martin      1963     ---                 M60     195     3:12:38.4
  5. 1606    SOUČEK     Radek       1962     ZO 226          M60     281     3:27:58.4
  6. 1643    VLK Ladislav               1967     KPC Praha       M50     510     3:29:02.5
  7. 1779    HAVELKA    Jan          1963     KPC Praha       M60     308     3:33:46.8
  8. 1919    MICHÁLEK Vladimír      1956     VŠAKCh          M60     335     3:37:50.0
  9. 1967    SÝS Matouš               1989     Hujer              M40     786     3:39:32.1
  10. 1971    HLAVÁČEK Jiří            1964     KPC Praha        M60     340     3:39:39.0
  11. 2036    VACULÍK Jiří               1974    Apalucha          M50     633     3:42:09.0

 

  1. 2994    ZAHRADNÍKOVÁ Lenka 1994 Leontinka        Z40     114     4:16:27.7 Mistryně
  2. 3120    OUHRABKOVÁ Radka    1981   VSK Humanita   Z40     115     4:22:23.3 

4. ročník

2014 CX Štybarův okruh Hostivař Skalka 22.3.2014

  1. Tomáš Navrátil - KPC - 33:17:21  Mistr
  2. Láďa Vlk - KPC - +3:19:36 vícemistr
  3. Jiří Hlaváček - KPC - +3:29:99 medajlista
  4. Pavel Vlk - KPC -  +4:33:73 bramborový mistr
  5. Honza Havelka - KPC -  +5:02:44 žádný mistr
  6. Jan Miláček - Rychlé pípy Úvaly -  +5:57:80
  7. Jirka -Vaněk - Vinohradské šlapky - kolokrám - dojet mistrem
  8. Áňa a Jáchym Vlkovi - KPC - dojeti mistrem

Video

Foto

Strava - segment celý závod


3. ročník

2013 38 CT Orlický maratón, 3.2.2013 Deštné v Orlických horách

  1. 400 Procházka, Pavel 1990 02:27:09.8 Loko Beroun ... Marťan opět bez konkurence
  2. 398 Procházka, Pavel 1965 02:47:21.3 KPC Praha ... Mistr už dvojnásobný
  3. 347 Nosek, Jonáš 1991 02:50:06.6 Delfín Jablonec ... 2.místo
  4. 461 Marek, Jan 1961 03:13:22.3 Loko Beroun ... 3.místo
  5. 444 Vopěnka, Martin 1963 03:24:44.2 ... 4.místo
  6. 401 Vlk, Ladislav 1967 03:25:43.3 KPC Praha ... 5.místo
  7. 485 Hlaváček, Jiří 1964 03:35:50.8 KPC Praha ... 6.místo
  8. 474 Havelka, Jan 1963 03:43:48.6 KPC Praha ... 7.místo
  9. 399 Procházková, Pavlína 1964 03:48:34.1 KPC Praha ... Mistryně
  10. 360 Nosek, Vladimír 1963 Delfín Jablonec ... DNS nemoc

25 km CT 3.2.2013 Deštné v Orlických horách

X. 929 Nosková, Jana 1963 02:17:02 KPC Praha ... v kategorii Z50 4. míst

WEB KPC


2. ročník

2012 FT 21 km Karlův běh 11.2.2012 Boží Dar

  1.     PROCHÁZKA Pavel   1990 OB Loko Beroun  1:23:30.3 Marťan
  2.     PROCHÁZKA Pavel   1965     KPC Praha      1:40:28.9  Mistr
  3.     VLK Pavel                 1970     KPC Praha      1:40:59.7    
  4.     VLK Ladislav              1967     KPC Praha      1:42:10.5    
  5.     VOPĚNKA Martin       1963      KPC Praha      1:50:33.3
  6.     PROCHÁZKOVÁ Pavlína 1964   OB Loko Beroun 2:25:39.6

        CT 21 km Karlův běh 12.2.2012 Boží Dar

  1.     NOSKOVÁ Jana             1963     KPC Praha          2:04:25.0  Mistryně  
  2.     PROCHÁZKOVÁ Kateřina  1993     OB Loko Beroun 2:25:39.6   

WEB KPC


1. ročník

2011 21 km CT Karlův Běh 13.2.2011 GPS naměřeno 24,3 km, čerstvý sníh na zmrzlém podkladu, teplota  -2 C

       Poř.Poř./KatSt.č. Jméno    Ročník Země Klub       17.km    Cílový čas

  1. 62.16./M40 311 VOPĚNKA Martin 1963 CZE KPC Praha  01:21:12 01:44:48.1 Mistr
  2. 70.19./M40 401 HAVELKA Jan    1963 CZE KPC Praha  01:24:08 01:47:50.8
  3. 73.21./M40 312 VLK Ladislav   1967 CZE KPC Praha  01:24:15 01:49:00.3
  4. 98.25./M40 315 HLAVÁČEK Jiří  1964 CZE KPC Praha  01:31:00 01:59:28.5
  5. 120.8./M17 319 HLAVÁČEK Michael1993CZE KPC Praha  01:36:40 02:05:41.0

náhradník      STANĚK Václav  1978 CZE KRALOVICE

Results

        10 km FT Karlův Běh 12.2.2011 zmrzlý sníh mírně nasněženo, -5 C
65.     W19+./15     127     BENEŠOVÁ Denisa 1980     CZE  Mistryně

Results

        30 km FT Karlův Běh 12.2.2011
 Poř. Poř./Kat St. č. Jméno RočníkZemě Klub            17.km      26.km    Cílový čas
81.19.  /M40 310  VLK Ladislav   1967 KPC Praha       01:05:31 01:45:45 02:04:46.3
120.31./M40 309 VOPĚNKA Martin 1963 KPC Praha    01:11:12 01:57:37 02:21:01.7
128.40./M30 420 ŠTEFL Miroslav 1972 Rumning klap  01:12:53  02:00:24 02:23:53.2
136.37./M40 358 HAVELKA Jan    1963 KPC Praha     01:19:08  02:13:14 02:40:46.2
Results


 0. ročník

 2010 25 km CT Jilemnická 50  hodnotilo se 1. kolo zpětně

 Poř. Poř./Kat St. č. Jméno                     RočníkZemě Klub                 1. kolo       2. kolo
24.  20. /MK40 592 NOSEK Jonáš          1991 CZE Jablonec n Nisou    01:14:49           Marťan
101. 21. /MK50 656 HAVELKA Jan         1963 CZE KPC Praha            01:39:12            Mistr
116. 24. /MK50 657 HLAVÁČEK Jiří          1964 CZE KPC Praha             01:42:28
127. 48. /MK40 658 ORT Jiří                   1973 CZE KPC Praha             01:47:42
135. 23. /ZK40 622 OUHRABKOVÁ Radka 1981 CZE VSK Humanita    01:50:20
137. 7. /ZK50 591  NOSKOVÁ Zuzana      1964 CZE Jablonec               01:52:07
163. 45. /M50 251  PROCHÁZKA Pavel    1965 CZE Loko Beroun          01:28:28   03:08:01.4
166. 96. /M40 201  OUHRABKA Jakub     1980 CZE VSK Humanita        01:29:15   03:09:08.9
191. 106./M40 252  VLK Pavel               1970 CZE KPC Praha              01:30:30    03:20:28.6
210. 61. /M50 263  VLK Ladislav             1967 CZE KPC Praha              01:41:41   03:32:43.0