Výlety

Říp 2011 časové a kilometrové souslednosti.

{jcomments on}Jízda na Říp 15.10.2011 byla pohodová vyjížka, na které se nikam nespěchalo.            Fotogalerie

Celá trvala 16 hodin, ale na kole se jelo 8 hodin půměrnou rychlostí 19 km/h zbytek 8 h byly zastávky.

Najeto 150 km ale z toho 14 km na start na Letnou a 33 km z Báště domů.

Pokud se ale jede od metra Hradčanská na nejbližší cílové metro Kobylisy je to odhadem 110 km takže to není moc dlouhé na celodenní vyjížďku.

6:50  Horní Měcholupy
7:47  Letná sraz              14 km 57 min
8:07 Letná odjezd 0 km 20 min
10:14 průjezd Otvovice 31 km 2h 6 min
11:10 Velvary příjezd 16 km 56 min
12:18 Velvary odjezd 0 km 1 h 8 min
13:13 Říp příjezd 17 km 54 min
15:37 Říp odjezd 0 km 2 h 24 min
17:37 Bášť příjezd 39 km 2 h
19:37 Bášť odjezd 0 km 2 h
20:55 Rajská zahrada 18 km 1 h 18
21:54 U miliónu příjezd 11 km 59 min
22:34 U miliónu odjezd 0 km 40 min
22:49 Horní měcholupy 4 km 15 min

Rychlostní prémie :

Velvary 1. Jiří Vaculík  2. Ladislav Vlk  3. Jan Matas

Mělník  1. Pavel Vlk  2. Jiří Hlaváček   3. Michael Hlaváček