Tréninky

Off-road in-line brusle

První vyzkoušení terénních kolečkových bruslí proběhlo v sobotu a v neděli 5.-6.11.2011

Ve sportobchodu jsme zapůjčili 2 velikosti 42 a 45 inline brusle Powerslide Nordic Trainer

více fotek

Názory testerů sobota cyklostezka Hrdlořezy:

Jirka: vůbec to nejede, je to pomalý, velice bezpečný ježdění. Po nahuštění nejdříve autopumpou a poté na benzínce se to konečně trochu rozjelo. Ale pomaleji než běžné in-line podobně jako zabržděné kolečkové lyže. Určeno do terénu, tam to umí jezdit.

Míma: zajímavé

lada: pro neumětela na bruslích jako já tak akorát. Pocit dobrý. Nejlepší na trošku nerovném tvrdém povrchu, pak se to podobá jízdě na skate lyžích v těžkém rozbitém terénu. Rád bych zkusil model upínaný pásky s kompozitovou deskou a 20 cm kolečky Terénní brusle Trailskate DH, ten ale k půjčení není

Neděle cyklostezka Štěrboholy:

Pavel : Dobrý, kvalitní trénink. Moc to nejede. Možná by stejnou práci odvedly běžné in-line brusle.

lada : Dnes už to bylo lepší ale přes pocit bezpečí kterou díky "rychlosti" off-road-In-line poskytují mám pořád pocit ohrožení sebe a hlavně svého okolí. Dva cyklisté to komentovali "obzvlášť s těma holema je nebezpečnej ..." když mě minuli. Ani jednou jsem ale nespadl. Hrozící pád do náručí protijedoucí bruslařky jsem odvrátil tak bravurně, že si mého zavrávorání ani nevšimla. Rychlejší je i 6-tiletá Áňa na kole. Tento model patří do většího terénu a bez lidí.